Logo

masina za perenje gorenje

Број на оглас: 2348508 | Објавен на: 02.04.2017, 08:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за перење

Вид на оглас: Се продава


so mal defek moze i na delovi

 Струмица    Општина: Босилово

Прати Е-Маил

 Zanko

Потврден огласувач