Logo

radiator atlantik za zatopluvanje panel

Број на оглас: 2348519 | Објавен на: 10.09.2017, 09:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Вид на оглас: Се продава


mnogu malku koriste cisto nov odlicen

telefon za kotak 077 578 174 Aleksandar
telefon za kotak 077 578 174 Aleksandar
telefon za kotak 077 578 174 Aleksandar
samo na taj broj samo na taj broj

 Струмица    Општина: Босилово

Прати Е-Маил

 Zanko

Потврден огласувач