Logo

SE PRODAVA JEEP WILLYS

Број на оглас: 2348542 | Објавен на: 31.03.2019, 14:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jeep

Модел: Willys

Година: 1980

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Цена: 4.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Dzipot e model od 1942 god. so vgradn atetiran dizel motor, vo odlicna sostojba. Dzipot e na makedonski tablici....
Za povekje info. na mob : 077 567 -493

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач