Logo

Frizider(Vitrina) i Melnica za Kafe

Број на оглас: 2348632 | Објавен на: 28.03.2017, 07:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Продавници, Трговија / Супермаркети

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


*Friziderot i masinata za kafe se vo odlicna sostojba*
***Super cena***
---- info:078-838-383----
***Pozz***

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Kroket