Logo

Iveco rival se prodava vo ispravna sostojba

Број на оглас: 2348963 | Објавен на: 23.04.2017, 17:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.100 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Iveco rival vo ispravna soistojba 40 81 tovarno vo ispravna sostojba pali vozi registrirano godina 93 tel za kontakt 070 770 374 slave cena po dogovor

 Струмица    Општина: Босилово

Прати Е-Маил

 slave

Потврден огласувач