Logo

225/65 R16C tovarni evitno !!

Број на оглас: 2350490 | Објавен на: 25.04.2017, 11:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


3 gumi za 1000den povekje info na tel

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Јованче

Потврден огласувач