Logo

Maglenka/Halugenka za Audi A4/B7 2006godina

Број на оглас: 2350905 | Објавен на: 27.06.2017, 09:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Maglenkata e polovna.Markata e Valeo.Socivoto e zdravo, kukisteto ne propusta voda.

 Гевгелија    Општина: Богданци

Прати Е-Маил

 Miki

Потврден огласувач