Logo

prodavam aparat za merenje pritisok

Број на оглас: 2351159 | Објавен на: 18.03.2017, 11:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД Цената не е фиксна 3.500 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Апарат за мерење притисок

Вид на оглас: Се продава


aparatot e skros nov i e eden od najdobrite digitalni aparati za merenje na krven pritisok,go prodavam bidejki po prethodna naracka mi donesoa uste eden isti za cenata moze da se dogovorime

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 alan

Потврден огласувач