Logo

продавам украсно дрво

Број на оглас: 2351825 | Објавен на: 18.01.2017, 15:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Предмети од дрво

Вид на оглас: Се продава


Продавам украсно дрво за во двор,и парк

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 nebin