Logo

EXTRA CENA=novi CIZMI so volna br 33,34 i 35

Број на оглас: 2351927 | Објавен на: 29.10.2017, 11:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Чизми

Големина: 35

Боја: Кафена

Цена: 700 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Вид на оглас: Се продава


novi maski cizmi
sega namaleni
ostanaa samo 33,34 i 35
vnatre so krzno
mnogi lesni za odenje
starnicno imaat patent ,a napred vrvci
lokacija veles i skopje
prakam po kargo

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 prodavac

Потврден огласувач