Logo

toki voki

Број на оглас: 2352012 | Објавен на: 31.07.2020, 18:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Останато

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


se prodava par toki voki marka master polovni,realen domet do 3 km, koristat 3 baterii tip AAA no moze i baterii na polnenje.Cena 1500 denari so baterii.Moze zamena za malo kutre gonic.

 Свети Николе    Општина:Лозово

Прати Е-Маил

 borce