Logo

Alcatel one touch OT902

Број на оглас: 2352107 | Објавен на: 18.06.2017, 13:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alcatel

Модел: one touch 0T902

Боја: White

Интерна меморија: до 1 GB

РАМ меморија: До 0,5 GB

Големина на екранот: До 4" инчи

Цена: 700 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


odlicen socuvan telefon sve raboti 3.2mp kamera so blic wifi.. prakam po kargo

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 123

Потврден огласувач