Logo

Се продава куќа во село Белче Демир-хисар

Број на оглас: 2352117 | Објавен на: 18.01.2017, 19:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 7

Квадратура: 142 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 400 m²

Цена: 12.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа карабина во с.Белче Демир-Хисар Со имотен лист.
куќа - 142 км2 двор - 400 км2 сопствен пат
цена по договор
072 - 780 - 790

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Љубе