Logo

Priklucok za korpa,noz od Massey

Број на оглас: 2352203 | Објавен на: 24.09.2017, 14:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 230 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Priklucokot e vo ispravna sostojba seuste stoi na traktorot moze da se vidi i proba vo sekoe vreme

 Струмица    Општина: Босилово

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач