Logo

LTH Vetrina (фрижидер замрзнувач)

Број на оглас: 2352491 | Објавен на: 22.04.2017, 01:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


LTH Vetrina Zamrzuvac Dvokrilna..cena po dogovor

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Jane