Logo

Крема за Хемороиди, Изгореници, Брадавици

Број на оглас: 2352669 | Објавен на: 27.01.2019, 07:22
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Фармацевтски производи

Вид на оглас: Се продава


Крема за хемороиди, изгореници, брадавици од природни билки и растенија.
Ефикасна 100%

Тел: 071/708-302
Тел: 071/708-302
Тел: 071/708-302

  Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

  Kom

Потврден огласувач