Logo

GPS MODEMI M1306B

Број на оглас: 2352700 | Објавен на: 21.03.2018, 08:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3 €
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam WaveCom GSM /GPRS - Modemi M1306B polovni no vo ispravna sostojba.Imam 10 komada site za 25 evra.

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Trale

Потврден огласувач