Logo

boca za kompresor

Број на оглас: 2353209 | Објавен на: 31.05.2017, 21:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


boca za kompresor 600l vo odlicna sostojba

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 mebelproekt (претпријатие)