Logo

фотељи

Број на оглас: 2353221 | Објавен на: 20.06.2017, 13:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Друго

Вид на оглас: Се продава


Се продават две фотељи

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 stojanco

Потврден огласувач