Logo

TRANSPORT,PREVOZ I SELIDBI VANCO

Број на оглас: 2353499 | Објавен на: 02.04.2020, 20:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вид на оглас: Се продава


Автопревоз и селидби со и без мои работници низ цела Македонија.
022733440/070231704

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Vanco

Потврден огласувач