Logo

Se prodava ram za krimljleri

Број на оглас: 2353887 | Објавен на: 20.09.2017, 14:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ram za krimljleri orginalen ne e samopravski
Debelina na profilot e 60x60mm
Otvor za bolcni 25mm
Shirina na ramot 2.5m
Za pogolemi traktori

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 zdravko

Потврден огласувач