Logo

KRECENJE GLETOVANJE IZRABOTKA SO KAMEN

Број на оглас: 2354126 | Објавен на: 07.12.2018, 11:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 111.111 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Вид на оглас: Се продава


krecenje gletuvanje izrabotka so kamen rusenje renoviranje i drugo

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 blaze

Потврден огласувач