Logo

iPhone 6

Број на оглас: 2354723 | Објавен на: 13.04.2017, 21:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: iphone 6

Боја: White

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 320 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Tel.raboti bezprekorno i e neverlock sleduva samo so polnac.
slikite se od telefonot !!!!

tel: 078-496-896

 goran