Logo

Alfa Romeo 2.4 JTD

Број на оглас: 2354994 | Објавен на: 30.04.2017, 16:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 156

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2016

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Alfa Romeo 2.4 JTD, 2000 godina,donesena od Svajcarija, istecena registracija, prednite visluski gore i dolu se novi, greaci na sedista, mnogu socuvana. Moze zamena so Golf 3 TDI

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Struga

Потврден огласувач