Logo

Planinski med od Kozuf planina

Број на оглас: 2355084 | Објавен на: 20.03.2017, 17:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Вид на оглас: Се продава


Planinski med od Kozuf planina ispitan so dokument za kvalitet cist 100%med!Se prodava na malo i na golemo!
Na malo 350den.
Na goleno 300den.
Informacii na 077980695

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Dragi