Logo

Куќа

Број на оглас: 2355299 | Објавен на: 03.02.2017, 19:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 500 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Нема

Дворна површина: 300 m²

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава наспроти црквата во неготино на Ул.партизанска , Цена по договор

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Goran