Logo

Plac vo seloto probistip

Број на оглас: 2355503 | Објавен на: 13.06.2019, 22:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 700 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 3.999 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Placot e so cokle upisano vo imoten list vo izgradba

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач