Logo

Acer nov

Број на оглас: 2355544 | Објавен на: 19.03.2017, 20:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: Acer

Процесор: над 4 GHz

Xaрд диск HDD: 160 GB

РАМ Меморија: 2 GB

Цена: 1 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava i zamenuva lap top acer star 2 meseca donesen od svajcaria

 Валандово

Прати Е-Маил

 Aleksandar