Logo

17ki Ronal original bandazi so gumi 225/45 r17 od Audi 5x112

Број на оглас: 2355658 | Објавен на: 21.03.2017, 01:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 270 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Poveke info na tel

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Filip

Потврден огласувач