Logo

Canton woofer aktiven AS 22 SC

Број на оглас: 2355954 | Објавен на: 22.01.2017, 12:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вид на оглас: Се продава


Glanc nov

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 nenad

Потврден огласувач