Logo

Mitsubishi Space Runner 2.0TD ful oprema moze zamena

Број на оглас: 2356195 | Објавен на: 21.04.2017, 19:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mitsubishi

Модел: Space Runner

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Регистрација: Македонска

Цена: 2.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ful oprema klima ,elektrika na prozori retrovizori,greaci.
Vozolotot e tip top nema nikakvi vlozuvanja
reg e do 11-2017
novi zimski gumi

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 Miki

Потврден огласувач