Logo

prodavam radio od fiat stilo 2004 orginal

Број на оглас: 2356337 | Објавен на: 20.03.2017, 20:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Stilo

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 80000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Цена: 60 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


radioto e izvadeno od fiat stilo nema grebnatinka koga sakate moze da go vidite prakam i po kargo

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 kiril