Logo

bandazi novi od nova kola vozeni 500km 5x114.3 bandasi

Број на оглас: 2356488 | Објавен на: 12.03.2018, 11:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


17ki bandazite se novi ne osteteni izvadeni od nova kola MUSTANG vozeni 500km ne se turski ili kineski...

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 .....

Потврден огласувач