Logo

Se Prodava Microsoft Lumia 640 LTE

Број на оглас: 2356633 | Објавен на: 28.03.2017, 17:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nokia

Модел: Lumia 640

Цена: 4.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se Prodava Microsoft Lumia 640 LTE
Seuste Pod Garancija Mnogu Dobro Socuvan Moze i Zamena So Moja Doplata Po Moznost Za Iphone 5s Samsung J5 ili Huawei P8lite Dajte Ponuda

 kirce