Logo

Busenje,kopanje,dupcenje za sadnici i stolbovi

Број на оглас: 2356853 | Објавен на: 30.06.2017, 20:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


busenje za sadnici i stolbovi za ograda so razlicni golemini na svrdel od f120 do f400

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 pere

Потврден огласувач