Logo

SLEP SLUZBA POMOS NA PAT NON STOP A-TOM

Број на оглас: 2357007 | Објавен на: 20.04.2018, 08:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 12.121.212 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Професионален транспорт на возила низ Скопје и цела Македонија цени најевтини секогаш на време
ВЛЕЧНА СЛУЖБА А-ТОМ ПОМОШ НА ПАТ
телефони за контакт
071 880 317
078 206 570

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 A-TOM (претпријатие)

Потврден огласувач