Logo

Продажба на деловен простор на ул.Сремски Фронт -Штип-цена 1

Број на оглас: 2357617 | Објавен на: 16.08.2017, 14:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 13.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава деловен простор во Штип, со вкупна површина од 37 метри квадратни ,на ул Сремски Фронт,КП 3051,зграда 1,влез2,приземје,без терети и залози и со завршена приватизација на земјиштето под него.
Деловниот простор е на име на физички лица и поконкретно истиот се наога на задната страна од зградата на ул.Сремски фронт која зграда е спроти објектите на Кам ,Нада Меркур и други и е погоден за занаетчиски дејности, магацински простор или да биде адаптиран во еднособен стан. Пред деловниот простор има дворно место од околу 20m2

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Зага

Потврден огласувач