Logo

VENTO 1.9 TURBO DIZEL SO KLIMA

Број на оглас: 2357672 | Објавен на: 27.03.2017, 10:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Vento

Година: 1994

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava VENTO 1.9 TURBO DIZEL SO KLIMA registrazija do kraj mart komplet servis napraven so nova lamela so 4 zimski gumi so aluminski bandasi nov akomulator radio so ekstra ozvucuvane =MOZE ZAMENA= za kes ima druga cena

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 gafur