Logo

BANDAZI 15" CELICNI JEEP CHEROKEE

Број на оглас: 2358409 | Објавен на: 21.05.2018, 12:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


CELICNI BANDAZI ZA JEEP-CHEROKEE;GRAND CHEROKEE 15" FARBANI I ISPRAVENI.

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач