Logo

ПЕЧКА ВЕНТИЛАТОРСКА INOX

Број на оглас: 2358765 | Објавен на: 24.01.2017, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат две печки половни,во одлична состојба.Печките се со по четири плехови,вентилаторски,дигитални,со пареа.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Dime Spirkoski