Logo

ПЕЧКА ВЕНТИЛАТОРСКА INOX

Број на оглас: 2358825 | Објавен на: 24.01.2017, 13:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат две печки,половни,во одлична состојба.Печките се со по четири плехови,вентилаторски,со пареа и дигитални.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Dime Spirkoski