Logo

bandaz 15 so guma za audi passat

Број на оглас: 2358941 | Објавен на: 23.06.2017, 12:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


prodavam aluminski bandaz 5x112 so sve guma 205 60 15 gumata e nova miselin pasuva na audi a4 passat mercedes

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 xxxx

Потврден огласувач