Logo

KOPACKI NIKE 41 I PUMA 39

Број на оглас: 2359065 | Објавен на: 28.02.2018, 12:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Спортски чевли

Големина: 41

Боја: Лила

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


-NIKE CR7 41BR NOSENI SAMO 2-3 PATI, NOVI ,SE PRODAVAT PORADI GRESKA BROJ
-PUMA 39BR ODLICNI
-CENA PO DOGOVOR

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач