Logo

Samsung Galaxy S3

Број на оглас: 2359158 | Објавен на: 24.01.2017, 17:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Samsung Galaxy S3

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


SAMSUNG GALAXY S3 32 GB

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Skendi