Logo

Ново џемперче

Број на оглас: 2359183 | Објавен на: 24.01.2017, 17:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 190 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Детска машка облека / >92

Вид на оглас: Се продава


Нови зимски џемперчиња.

Сивото пишува дека е за 7-8год, меѓутоа одговара за околу 5.
Црното пишува дека е за 5-6од, меѓутоа одговара за околу 3.

Едно за 190 денари, двете за 350.

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач