Logo

Se prodava sank i umivalnik

Број на оглас: 2359420 | Објавен на: 25.03.2017, 22:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodava sank. Za kafici restorani i cena 1000 e ne e fiksna i umivalnik 100 e tel za kontakt
078 984 215 ruza

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Makaus