Logo

Renault Scenic 1.9 DTI

Број на оглас: 2359569 | Објавен на: 28.03.2017, 22:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Scenic

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Цена: 1.650 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Reno Scenic 1.9DTI vo odlicna sostojba so klima,abs,airbags,elektronika na prozorci i dr . Registrirana do Oktomvri so zelen karton. Mozna e i zamena
INFO NA:
070 880 550 VANE
071 454 932 MITE

 Струмица    Општина: Босилово

Прати Е-Маил

 Mite