Logo

ПИНГ ПОНГ МАСА \\\ Runners ///

Број на оглас: 2359965 | Објавен на: 24.04.2018, 13:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Голф,Тенис / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Ping pong masa комплет со професионална мрежа.
Димензии: 152cm x 274cm x 76cm

Достава низ цела Македонија ! ! !

Огласи од: Runners MK

Runners MK

Струмица

Станете Премиум член

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Runners MK

Потврден огласувач