Logo

Пинг понг маса со тркалца Runners

Број на оглас: 2359969 | Објавен на: 30.01.2018, 09:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Ping pong masa со тркалца Runners

Пинг понг маса комплет со професионална мрежа.
Димензии: 152cm x 274cm x 76cm една страна

Достава низ цела Македонија ! ! !

Огласи од: Runners MK

Runners MK

Струмица

Станете Премиум член

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Runners MK

Потврден огласувач