Logo

Справа за стомачни мускули WONDER CORE SMART \RUNNERS/

Број на оглас: 2359977 | Објавен на: 05.03.2019, 10:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Абдомен за стомачни мускули

Вид на оглас: Се продава


Правете 6 различни забавни вежби со само 1 справа, наменета за стомачните мускули!

Со справата комбинирате 6 различни вежби за тонирање на мускулите и го зголемувате согорувањето на калориите.
Сосправата, покрај стомачните вежби, ќе можете да ги тонирате и мускулите на рацете и нозете

Максимална дозволена тежина на корисник 120 кг
Отпорот може да се прилагоди од 12 - 22 кг на секоја страна
Димензии на расклопена справа 55x52 x 38 см
Димензии на склопена справа 55x49 x12 см

Достава низ цела Македонија ! ! !

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Runners MK

Потврден огласувач